YENİLER


WS42 - En küçük ipli enkoder

Asm ölçme uzunluğu 500 mm ile 1000mm arasıdır.

ASM Magnetostrictive pozisyonlama  sensör çeşitleriyle Türkiyede.


Create your own web pages in minutes...
Otomasyon Bizim İşimiz
TAŞINDIK !!!

Yeni adres ve telefon bilgilerimiz:
Adnan Kahveci Mah.
Avrupa Cad. Kubist Park Residance
No:108/360 Kat:11
34528 BEYLİKDÜZÜ - İSTANBUL
Tel : +90 212 875 09 70-71
Fax: +90 212 875 09 72
generalteknik@tnn.net
Copyright 2011 Her hakkı saklıdır. General Teknik Elektronik............
General Teknik Elektronik 1987 yılından itibaren otomasyon sektöründe ürünleriyle aktif bir şekilde faaliyete geçmiştir. Prensibimiz ve hedefimiz her zaman dünya çapında kaliteli firmaların temsilciliklerini Türkiye'de üstlenerek otomasyon sanayisine katkıda bulunmaktır. Faaliyetlerini otomasyon sektörüne yönelik satış ve danışmanlık hizmetleriyle sürdürmektedir.


Encoder, pozisyonmetre, manyetik lineer uzunluk ölçüm ve kontrol sistemlerinde dünyada söz sahibi olan SIKO firmasının temsilciliğini yapmaktayız.Temsilcisi olduğumuz sensörde lider olan Takenaka firmasının ürün yelpazesi genel ve özel her tür uygulamalardaki tüm sorunlara cevap verebilecek niteliktedir. Ayrıca fotoelektrik sensörleriyle sıcaklık kontrol cihazlarıda ürün yelpazemizde bulunmaktadır. General Teknik Elektronik optik-sıcaklık kontrol cihazlarını dünyaya satan Optex firmasının temsilciliğinide yıllardan beri yapmaktadır..Ve Avrupa'nın en eskilerinden; kontrol sistemleri üreten Brodersen firmasının da Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.


Aynı zamanda ürün ve insan access sistemleri ekipmanları üreten Captor firmasının ve seviye ölçümü konusunda yüksek tecrübeye sahip Fozmula'nın temsilciliğini alarak ürün yelpazesini genişletmiştir.Son olarak Infra firmasının resmi temsilcisi olarak ürünlerinin çeşitliliğini tekrar göstermiştir.
Hakkımızda